Osprzęt TREVI BENNE

Wszelkie informacje nt. osprzętu marki Trevi Benne znajdą Państwo również na stronie www.trevibenne.pl

Seria HC - Nożyce wyburzeniowe

Zostały stworzone do najdelikatniejszych, precyzyjnych początkowych etapów prac wyburzeniowych. Zdolne do cięcia murowanych konstrukcji i zbrojonego betonu. Za pomocą tych nożyc można demontować elementy na znacznej wysokości. Są szybkie, precyzyjne i wydajne, zalecane do montażu na ramionach wyburzeniowych.

 

Please enable the javascript


Seria HC PREMIUM LINE "IMPACT BOOSTER" - Nożyce wyburzeniowe

Seria HC Premium line to nożyce wyburzeniowe przeznaczone do rozbiórek I stopnia wyposażone w innowacyjny system "IMPACT BOOSTER", który automatycznie (nie obciążając układu hydraulicznego koparki) zwiększa moc urządzenia w sytuacji, kiedy jest to wymagane.  Praca przy niższym ciśnieniu roboczym (ustawionym wstępnie na 250 Bar) oraz niższym przepływie oleju przynosi wymierne korzyści:

 

Please enable the javascript


Seria F - Szczęki kruszące/pulweryzatory bez obrotu

Zaprojektowane do prac porozbiórkowych (II stopień wyburzeń) i recyklingu gruzu budowlanego (wtórnej separacji lub rozdrobnienia materiału uzyskanego w pierwszym stopniu wyburzania, aby ułatwić załadunek do kruszarki lub transport). Kształt szczęk pulweryzatora został zaprojektowany tak, aby chwytanie i kruszenie betonu było jak najskuteczniejsze, co czyni je bardzo przydatnymi podczas prac przy gruncie, przy kruszeniu ścian fundamentowych i konstrukcji betonowych średniej wysokości, a także pokryć i stropów. Urządzenia te z łatwością przecinają stal zbrojeniową ostrzami zlokalizowanymi w głębi szczęk, a także pozwalają odseparować zbrojenie z kruszonego gruzu budowlanego.

 

Please enable the javascript


Seria F PREMIUM LINE "IMPACT BOOSTER" - Szczęki kruszące/pulweryzatory bez obrotu 

Seria F Premium Line to szczęki kruszące/pulweryzatory zaprojektowane do prac porozbiórkowych i recyklingu gruzu budowlanego wyposażone w innowacyjny system "IMPACT BOOSTER", który automatycznie (nie obciążając układu hydraulicznego koparki) zwiększa moc urządzenia w sytuacji, kiedy jest to wymagane.  Praca przy niższym ciśnieniu roboczym (ustawionym wstępnie na 250 Bar) oraz niższym przepływie oleju przynosi wymierne korzyści:

 

Please enable the javascript


Seria FR - Szczęki kruszące/pulweryzatory obrotowe

Szczęki kruszące/pulweryzatory TREVI BENNE serii FR to uniwersalne narzędzia zaprojektowane do przeprowadzania prac wyburzeniowych I stopnia (rozbiórka budynków) oraz II stopnia (recykling, separacja lub rozdrobnienie gruzu budowlanego, aby ułatwić załadunek do kruszarki lub transport). Pulweryzatory serii FR są szybkie (zawór „Speed Valve” przyśpieszający cykl pracy) i precyzyjne (możliwości obrotu o 360º), a także mocne i wydajne. Kształt szczęk pulweryzatora został zaprojektowany tak, aby chwytanie i kruszenie betonu było jak najskuteczniejsze, a zlokalizowane w głębi szczęk noże z łatwością przecinały stal zbrojeniową.

 

Please enable the javascript


Seria FR PREMIUM LINE "IMPACT BOOSTER" - Szczęki kruszące/pulweryzatory obrotowe

Szczęki kruszące/pulweryzatory TREVI BENNE serii FR Premium Line to uniwersalne narzędzia zaprojektowane do przeprowadzania prac wyburzeniowych I i II stopnia wyposażone w innowacyjny system "IMPACT BOOSTER", który automatycznie (nie obciążając układu hydraulicznego koparki) zwiększa moc urządzenia w sytuacji, kiedy jest to wymagane.  Praca przy niższym ciśnieniu roboczym (ustawionym wstępnie na 250 Bar) oraz niższym przepływie oleju przynosi wymierne korzyści:

 

Please enable the javascript


Seria MF - Multiprocessory

Multiprocessory TREVI BENNE serii MF to urządzenia charakteryzujące się wszechstronnością zastosowań dzięki możliwości użycia różnych rodzajów szczęk w jednej uniwersalnej obudowie. Takie rozwiązanie umożliwia realizację różnych zadań takich jak wyburzanie, kruszenie, cięcie elementów stalowych czy profili metalowych, segregowanie i przemieszczanie różnych elementów.

 

Please enable the javascript


Seria MK - Multiprocessory automatyczne

Nowa seria automatycznych Multiprocessorów MK łączy w sobie dwie istniejące linie sprzętu Trevi Benne (serię FR i MF). Celem było stworzenie wszechstronnego, wielofunkcyjnego narzędzia do pracy w każdych warunkach, a udało się to przy wykorzystaniu uniwersalnego korpusu z serii FR z możliwością hydraulicznego mocowania różnych wymiennych szczęk (3 rodzaje szczęk). Hydrauliczna wymiana szczęk jest całkowicie bezpieczna i pozwala operatorowi na znaczne skrócenie czasu potrzebnego do ich wymiany, co w konsekwencji zmniejsza czasu przestojów na budowie.

 

Please enable the javascript


Seria MK PREMIUM LINE "IMPACT BOOSTER" - Multiprocessory automatyczne

Automatyczne multiprocessory TREVI BENNE serii MK Premium Line to uniwersalne narzędzia pozwalające na hydrauliczną zmianę szczek roboczych. Dodatkowo wyposażone zostały w innowacyjny system "IMPACT BOOSTER", który automatycznie (nie obciążając układu hydraulicznego koparki) zwiększa moc urządzenia w sytuacji, kiedy jest to wymagane.  Praca przy niższym ciśnieniu roboczym (ustawionym wstępnie na 250 Bar) oraz niższym przepływie oleju przynosi wymierne korzyści:

 

Please enable the javascript


Seria CS - Nożyce do cięcia stali

Nożyce do cięcia stali TREVI BENNE serii CS są uniwersalnym narzędziem wszędzie tam gdzie liczy się precyzyjne i mocne cięcie stali. Świetnie radzą sobie przy rozbiórkach nowoczesnych, wysokich konstrukcji, a także przy recyklingu i separacji złomu. Odpowiednia konstrukcja szczęk oraz ustawienie noży zapewniają efektywną pracę ułatwiając załadunek oraz zmniejszając koszty transportu. Nożyce serii CS wyróżnia spośród konkurencji unikatowa konstrukcja. Korpus urządzenia wykonany został z bardzo wytrzymałej stali HARDOX, natomiast szczęki tnące wykonane są ze stali HI TUF. Unikatowy kształt szczęk umożliwia pewny uchwyt oraz mocne i szybkie cięcie. Dużym atutem jest pełna osłona siłownika hydraulicznego oraz zawór "speed valve" przyśpieszający cykl pracy nożyc.

 

Please enable the javascript


Seria RC - Łamacz szyn kolejowych

Łamacz szyn kolejowych TREVI BENNE serii RC wykonany został ze stali odpornej na ścieranie HARDOX. Specjalnie zaprojekowany kształt szczęk zapewnia pewny uchwyt oraz precyzyjne i mocne łamanie szyn kolejowych. Dodatkowo zastosowano zawór olejowy „Speed Valve”, który przyśpiesza cykl pracy. Układ obrotowy w zakresie 360º jest dużą zaletą przy chwytaniu nieregularnie ułożonych szyn. 

 

Please enable the javascript


Seria CD - Szczęki do cięcia karoserii

Szczęki do cięcia karoserii zostały zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów pracujących przy recyklingu pojazdów. Wąska szczeka zakończona zębami ułatwia dostęp do wszystkich elementów karoserii ułatwiając selektywne sortowanie elementów (silnik, siedzenia itp.) Długie noże z łatwością przecinają blachę i stal.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA URZĄDZENIA Z NOŻAMI NA CAŁEJ DŁUGOŚCI SZCZĘK !

 

Please enable the javascript


Seria BM - Łyżki kruszące

Łyżki kruszące TREVI BENNE serii BM są uniwersalnym rozwiązaniem w wielu dziedzinach. Świetnie radzą sobie podczas prac ogólnobudowlanych, związanych z recyklingiem gruzu (pochodzącego z rozbiórek i remontów budynków), odpadów przemysłowych i komunalnych, przetwarzania materiału z kamieniołomów i górnictwa, kruszeniem skał, a także w sektorze prac ziemnych i robót drogowych. Dzięki możliwości skruszenia materiału do odpowiedniej wielkości bezpośrednio na placu budowy eliminują koszty transportu i składowania.

 

Please enable the javascript


Seria BVR - Łyżki przesiewające

Łyżki przesiewające serii BVR to kluczowy osprzęt do zastosowania w wielu różnych pracach, takich jak wybieranie kamieni wzdłuż cieków wodnych, porządkowanie podłoża po wyburzaniu, oczyszczanie podłoża z kamieni, Oczyszczanie kamieni wykorzystywanych do budowy do koszy gabionowych, oczyszczanie plaż, separowanie odpadków na wysypiskach, zasypywanie rurociągów w pracach kanalizacyjnych.

 

 

Please enable the javascript


Seria PMG - Chwytaki

Chwytaki TREVI BENNE serii PMG zostały zaprojektowane do sortowania, przenoszenia i porządkowania różnych materiałów z wyburzanych konstrukcji, mając tym samym na celu ochronę środowiska Dzięki specyficznej konstrukcji, dużej sile uchwytu oraz przede wszystkim możliwości obrotu o 360* chwytaki te mogą być stosowane w najbardziej niepewnych warunkach (np. wyburzanie niestabilnych obiektów), zapewniając najwyższą wydajność bez konieczności pracy ręcznej.

 

Please enable the javascript


Seria SC - kruszarka do murów

Kruszarka TREVI BENNE serii SC jest przeznaczona do precyzyjnego kruszenia żelbetonowych murów i filarów. Składa się ona z ramy, której szerokość jest regulowana w zależności od grubości kruszonego obiektu oraz umieszczonych w niej siłowników hydraulicznych. Przeciwstawnie działające siły kruszą beton pozostawiając nienaruszone i czyste zbrojenie wewnętrzne.

 

Please enable the javascript


Seria SP - kruszarka pierścieniowa

Aby ponownie ruszyć z budową budynków, wymagane jest przeprowadzenie kontrolowanego wyburzenia słupów konstrukcyjnych, które zwykle wystają od jednego do dwóch metrów nad ziemią. Kruszarka TREVI BENNE serii SP działa szybko i dokładnie, pozostawiając nienaruszone i czyste zbrojenie wewnętrzne. Kruszarka składa się z połączonych ze sobą modułów, które można dodawać lub usuwać w zależności od wymaganej średnicy kruszenia okrągłych lub kwadratowych słupów (od 650 do 1250 mm). Kruszarkę serii SP można zainstalować za pomocą łańcuchów na nośniku tj. koparka, dźwig, ładowarka teleskopowa itp.

 

Please enable the javascript